Ücretsiz Danışma Hattı

SGK, vatandaşı SMS ile bilgilendirecek

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), kurum tarafından verilen hizmetlere ilişkin olarak vatandaşların SMS ile bilgilendirilmesi için uygulama başlatacak.

SGK’dan yapılan duyuruya göre, Kurum tarafından verilen hizmetlere ilişkin olarak, vatandaşların SMS ile bilgilendirilmesi için uygulama başlatılacağı belirtildi. Bu uygulamayla kişiye doğrudan SMS yoluyla bilgi gönderilmesinin amaçlandığının ifade edildiği açıklamada, “Hizmetin verilebilmesi için sistemimizde SMS gönderilecek telefon numarasının kayıtlı olması gerekmektedir. Bu kapsamda hizmetten yararlanmak isteyenler, internet ana sayfamızdaki Çalışan, Emekli, veya E-SGK bölümü altındaki Tüm Uygulamalar altında yer alan SMS Hizmetlerinden Yararlanmak İçin Tel.No. Girişi Yapılması bölümünden girişlerini yapabileceklerdir” denildi.


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Muhasebe Nedir?
    Sözlük anlamı Hesaplaşma, karşılıklı hesap görme, Hesap işleriyle uğraşma, Hesapların bütünü, Hesap işlerinin yürütüldüğü yer, saymanlık olan muhasebenin tanımı
  • Elden Maaş Devrine Son
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, kayıt dışı ile mücadelede önemli bir adım daha atıyor. Artık bir işçi çalıştıran bile maaşı bankaya yatıracak.
  • Yeni TTK denetimde neler getirecek?
    Geçen hafta muhtasar bilgiler vermeye çalıştığım yeni Türk Ticaret Kanunu (TTK)´nda denetim konusu ile ilgili okurlarımdan birçok soru geldi.
%20 İndirim fırsatlarımızdan faydalanmak için takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-BÜLTENE KAYDOL
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.