Ücretsiz Danışma Hattı

Müşteri Memnuniyeti

Satın aldığınız her ürünün arkasında Webzane Memnuniyet Garantisi vardır. Bu garanti kuruluşumuzdan bugüne kadar işimizin temel taşıdır. Amacımız, bütün müşterilerimizin Webzane ürünlerinden tam anlamıyla memnun kalmalarıdır.

Webzane, kurulduğu günden bu yana koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmakta ve müşterilerimizin memnun kalmadığı tüm ürünlerde memnuniyetleri ön planda tutularak çalışılmaktadır. Herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız (kişileştirilmemiş) ürünümüzü iade etmek için, Webzane Müşteri Hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir.

Ürünlerimizden memnun kalmadığınız takdirde Müşteri Hizmetlerimize şikâyetlerinizi bildirmeniz takdirinde müşteri memnuniyet ekibimiz sizi memnun edebilmek için her türlü çabayı gösterecektir.

Lütfen ürünlerimizi satın almadan önce ürün demolarını detaylı inceleyiniz ve uzmanlarımızla projelerinizi detaylı paylaşınız. Özelleştirilmiş ürünler kişiye özel ürünlerdir ve bu ürünlerin geriye alınamayacak ürünler olduğunu bilmemiz gerekmektedir.

Ürünlerimizle ilgili duyduğunuz rahatsızlığı lütfen bize bildiriniz;
Memnun Müşteri Hattı: 0216 553 67 03 – info@webzane.net

%20 İndirim fırsatlarımızdan faydalanmak için takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-BÜLTENE KAYDOL
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Whatsapp

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.