Ücretsiz Danışma Hattı

Gizlilik ve Güvenlik

Bu içerik, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Muhasebeci Sitesi (www.muhasebecisitesi.com), Webzane Bilişim´e aittir ve bu adresi ziyaret eden siz ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği Webzane Bilişim için büyük önem taşımaktadır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın internet sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Webzane tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz gibi kişisel bilgileriniz tarafınızdan internet sitemize verildiğinde kaydedilir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

İnternet sitemizde ve/veya mobil servis kanallarımızda yapmakta olduğunuz işlemlerle ilgili Webzane Web üzerinden yapılacak üyelik işlemleri Sözleşmesi’ni okumanız, şifrelerinizi korumanızın önemini daha iyi anlamanız açısından gereklidir. Webzane Şifre´nizi ve parolanızı kimse ile paylaşmamanızı ve bir yere not etmemenizi özellikle rica ediyoruz.

İnternet sitemizde Webzane tarafından işletilmeyen diğer internet sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu internet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Webzane Bilişim´in sorumlu olmadığını belirtiriz.

Webzane gizlilik politikalarını değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Güvenlik ve Gizlilik sayfalarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

%20 İndirim fırsatlarımızdan faydalanmak için takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-BÜLTENE KAYDOL
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Whatsapp

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.