Ücretsiz Danışma Hattı
Basic e-muhasebe
Tek sayfalık web sitesi ile ziyaretçilerin ihtiyaçlarını çok basit kullanımlı bir web sitesi ile karşılayabilir ve memnuniyet derecesini arttırabilirsiniz.
1499 TL / Tek Sefere Mahsus!

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

 • Basic Genel Özellikleri

  Mali müşavir ve muhasebecilere özel olarak geliştirmiş olduğumuz basic paketimizi 10 adet temadan birini seçerek kullanabilirsiniz. Tüm temalarımız dilediğiniz renk düzenlemesi yapılarak sadece 24 saat içerisinde kurularak kullanımınıza açılır. Tek sayfalık web sitesi ile ziyaretçilerin ihtiyaçlarını çok basit kullanımlı bir web sitesi ile karşılayabilir ve memnuniyet derecesini arttırabilirsiniz.

  Üstelik web siteniz için sadece tek sefere mahsus ücret ödersiniz.  Mali müşavir ve muhasebecilere özel tasarımlarımız veya diğer konular hakkında tüm soru ve sounlarınızı 0216 553 67 03 ´den bize ulaşarak tarafımıza bildirebilirsiniz.

  • Ücretsiz Hosting ve Domain
   Webzane Bilişim ürünlerini satın aldığınızda ilk yıl domain ve hosting için ücret ödemezsiniz. Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı sağlarız. Böylelikle ne kadar kullandığınızı düşünmeden sadece işinize odaklanırsınız.( .com, .net, .org, .com.tr, .av.tr, .org.tr, .gen.tr gibi alan adları için geçerlidir. )
  • Teknik Destek Hizmetleri
   Firmamızla çalışmalarınıza başladığınız andan itibaren sınırsız teknik destek alabilirsiniz. İster telefon, ister e-mail üzerinden bizlere ulaşarabilir ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman Webzane Bilişim´den yardım alabilirsiniz.
  • Ücretsiz E-Mail Hesabı
   Paketimiz dahilinde 1 adet alan adınız uzantılı e-mail hesabı açabilir ve dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de bilgisayarınızdan bu mail adreslerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Seo Uyumluluğu
   Web site yazılımımız kodlaması ve tasarımsal görüntüsü itibari ile Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının alt yapısına uygun bir haldedir. Sitenizi dilediğiniz gibi yönetebilmeniz haricinde içeriklerinizi dilediğiniz kadar arttırarak arama motorlarında üst sıralara tırmanabilirsiniz.
  • Arama Motorlarına Kayıt
   Web site tasarım ve programlamanızı tamamlamamızın ardından Google, Yandex ve Bing gibi dünyada en çok tercih edilen arama motorlarına kayıt işleminiz firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Güncel İstatistik
   Web siteniz içerisine kuracağımız bir yazılım ile Google Analytics hizmeti üzerinden sitenize hangi ülkelerden, illerden ziyaretçilerin girdiğini, hangi sayfalarınızda ne kadar zaman geçirildiğini, giriş saatleri, günleri ve hatta tarayıcı ismine kadar en detaylı istatislikleri inceleyebileceksiniz.
  • Yabancı Dil Ekleme
   Opsiyonel
   Web sitenizi dünya üzerinde yer alan tüm dillere çevirebilir ve sitenize ekleyeceğimiz bayrak ikonu aracılığı ile yabancı dil sayfalarına geçişleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm sayfalarınız özel olarak istemiş olduğunuz dile çevirilmektedir.
  • Responsive Web Sitesi
   Responsive özellikli dediğimiz web sitesinin diğer adı mobil cihaz uyumluluğudur. Bu özellik ile web sitesine mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşmaktadır.
  • Google Adwords Desteği
   Opsiyonel
   Web sitesini hemen ilk sırada görmek isteyenler için ideal çözüm olan Google Reklamları alanında uzman profesyonel ekibimiz ile ( Adwords ) desteği vermekteyiz.
  • Rehber Kayıtları
   Opsiyonel
   Web siteniz seo optimizasyonu açısından önemli bir konuma sahip olan 10 firma rehberi sitesine firma adres, telefon, web adresi, mail, sektör bilgileri girilerek ekleme işlemleri yapılmaktadır.
  • Logo Tasarım
   Opsiyonel
   Yeni açılan firmanız için veya var olan logonuzda revize işlemleri için web tasarımınız ile birlikte logo tasarımınızda firmamız tarafından yenilenebilmektedir.
  • Hızlı Kurulum
   Sipariş talebinizi oluşturarak veya hizmetimizi satın alarak web sitenizi en kısa sürede sizlerin kullanımına açmaktayız.
  • %100 Türk Yapımı
   Webzane Bilişim firmasının sunmuş olduğu tüm web sitesi hizmetleri % 100 Türk mühendisler tarafından üretilmiştir. Kesinlikle hazır bir yazılım kullanılmamaktadır.
  • Tek Sefere Mahsus Ödeme
   Satın aldığınız tüm hizmetlerin tutarları diğer firmalar gibi her sene değil, tek seferlik alınmaktadır. Yaptırdığınız tüm web sitelerini her sene sadece domain ve hosting uzatma tutarlarını ödeyerek uzatabilirsiniz.
  • Google Maps Desteği
   İnternet sitenizin iletişim sayfasında yer alacak Google Maps Harita ekleme işlemi ve Google Maps kaydı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Profesyonel Harita Kayıtları
   Opsiyonel
   Lokasyon bazlı haritalara kayıt olarak mahallenizde, semtinizde, ilçenizde ve bölgenizde arama yapan ziyaretçilerinizin karşısına ilk olarak siz çıkın. Ayrıntılı bilgi için Harita Kayıt sayfamızı ziyaret ediniz.
  • Güvenlik Sertifikası
   Opsiyonel
   Web sitenize dilerseniz 256 Bit güvenlik sertifikası kurulumu yaptırabilirsiniz, 256 bit güvenlik sertifikası ile bilgi transferi güvenli şekilde yapılmaktadır, ayrıca arama motorları için güvenlik sertifikası kurulu olan web siteler daima daha önceliklidir.
  • Mobil Uyumlu Site
   Güncel olarak yapılacak olan bu paketimizde siteniz mobil uyumlu olarak tasarlanacaktır. Bu vesile ile artan mobil cihaz kullanımında web siteniz bilgisayarlar için farklı cep telefonu ve tabletler için farklı olarak ziyaretçilerinizi karşılayacaktır.
  • Canlı Destek Modülü
   Opsiyonel
   Sitenize yerleştireceğimiz canlı destek yazılım sayesinde web sitenize giren ziyaretçilerinizle siteniz üzerinden anlık olarak konuşabilir ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.
 • Basic Avantajları
  • Ücretsiz Domain
   Ücretsiz Domain
   Muhasebecilere özel web sitelerimizin tamamında ilk senelik alan adı tahsis ücretinizi biz karşılıyoruz.
  • Ücretsiz Hosting
   Ücretsiz Hosting
   Muhasebecilere özel web sitelerimizin tamamında ilk senelik hosting tahsis ücretinizi biz karşılıyoruz.
  • Farklı Tema Seçenekleri
   Farklı Tema Seçenekleri
   Muhasebecilere özel web sitemizde birbirinden şık temalarımızdan birini seçme fırsatına sahipsiniz.
  • 24 Saatte Kurulum
   24 Saatte Kurulum
   Beğendiğiniz muhasebeci sitesi temanız sadece 24 saat içerisinde kurulumu yapılarak tarafınıza teslim edilir.
  • Arama Motoru Kaydı
   Arama Motoru Kaydı
   Tüm yazılımlarımıza özel Google, Yandex ve Bing arama motoru kayıtlarınız ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Anında Destek
   Anında Destek
   Tüm yazılımlarımız adına takıldığınız ve bilgi almak istediğiniz noktalarda daima firmamızdan destek alabilirsiniz.
 • Basic Referanslarımızdan Bazıları
 • Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.
  Basic bizim lisanslı ürünümüzdür, tüm fonksiyonlarını iyi biliyoruz ve siz kullanıcılarımızın da bu fonksiyonları öğrenerek yüksek kapasitede kullanmanızı istiyoruz. Fazladan hiçbir ücret ödemeden eğitimli uzmanlarımızdan telefonla veya çevrimiçi yardım alabilirsiniz.
  Web Sitesinin Ne Gibi Faydaları Olur?
  İnternet şuanda tüm dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bir web sitesi ile milyonluk kitleye erişebilir ve bilginizi, uzmanlık alanınızı bu milyonluk kitle ile paylaşabilirsiniz.
  Domain Nedir?
  Domain´in türkçe karşılığı alan adı anlamına gelmektedir. Bir internet sitenizin olması için öncelikle bir domain adresinizin olması gerekmektedir ve domain (Alan Adı) sizin, yada sahip olduğunuz şirketin internetteki kimliği, adresidir.
  Hosting Nedir?
  Hosting dilimizde barındırma anlamına gelmektedir. İnternet üzerinde ziyaretini gerçekleştirdiğiniz tüm web sitelerinin bir sunucuya ( barındırıldığı alana ) ihtiyacı bulunmaktadır. Bu bağlamda da sizler için özveri ile hazırlanan internet sayfalarını yüklemek ve herkesin görmesi için bir sunucuda bir hosting alanına ihtiyacınız vardır. Bu hizmetleri bilgisayarlardan çok daha güçlü sunucular sağlamaktadır ve bu sunucular sürekli açık olarak hizmet vermektedirler.
  Web Sitesini Yaptırdıktan Sonra Her Sene Aynı Ücreti Mi Ödeyeceğim?
  Hayır. Webzane Bilişim Hizmetleri olarak ilk yıl başka bir ücret ödemezsiniz. Sonraki yıllarda ise internet sitenizin yayın hayatına devam etmesini dilerseniz sadece web sitenizin Domain ( Alan Adı ) ve Hosting ( Barındırma ) ücretlerini ödeyerek çok rahat bir şekilde kullanımlarınıza devam edersiniz.
  Uzatma Süresi Yaklaşan Sitemi Nasıl Uzatacağım?
  İnternet siteleriniz firmamızla çalışmaya başladığınız anda, Domain (Alan Adı) ve Hosting (Barındırma) paketleriniz aktif edilecektir. Bir sene kadar sonra uzatma süreleriniz yaklaştığında tam 1 hafta kala tarafınıza bir bilgilendirme maili göndereceğiz. Bilgilendirmemize bir cevap alamaz isek 3 gün kala bir bilgilendirme maili daha gönderecek ve tarafınıza uzatma süreniz yaklaştığına dair bir arama gerçekleştirecek ve son güne bırakmadan uzatmanızı tamamlamış olacağız.
  Web Sitesini Yaptırdım Ancak Nasıl Kullanacağımı Bilmiyorum?
  Webzane Bilişim Hizmetleri yetkilileri sizlere web siteleriniz tamamlandığında İstanbul içerisinde faaliyet gösteriyorsanız yerinizde, bir çok müşterimiz gibi il dışında faaliyet gösteriyorsanız da uzaktan bağlantı programları aracılığı ile site kullanımı eğitimi vermektedir. İlerleyen günlerde kullanımda zorlandığınız ve yetişemediğiniz noktalarda hemen sizlere yardımcı olmaktayız.
  Web Sitemde Yabancı Dil Bölümü Açabilir miyim?
  Tüm web sitelerimizde talebiniz dahilinde dilediğiniz kadar yabancı dil sekmesi yazılımı yapılabilmektedir. Lütfen bu talebiniz için müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz.
  Temaların Renklerinde Değişiklik Yapabilir Miyiz?
  Evet. Beğendiğiniz tema üzerinden dilediğiniz renkler sitenizde kullanılabilir. Lütfen talebinizi telefon üzerinden müşteri temsilciniz ile görüşerek bildiriniz.
  Site Özellikleri Haricinde "Şu Özellikde Olsa" Dediğiniz Bir Konu Mu Var?
  Webzane Bilişim Hizmetleri tüm sistem yazılım ve tasarımlarını müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda geliştirmiştir. Bundan sonraki aşamalarda da yine aynı şekilde devam edecektir. Bu bağlamda ihtiyacınız olan özelliği hemen bize iletin ve değerlendirerek hemen web sitesi yazılımlarımızı güncelleyelim.
 • WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ

  Madde 1 – TARAFLAR
  Bir tarafta ………………………………………………………………………………. adresinde mukim ……………………… WEBZANE BİLİŞİM HİZMETLERİ (Kısaca TASARIMCI olarak anılacaktır) ile diğer tarafta ............................................................................. adresinde mukim ....................................arasında (Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır.) aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

  Madde 2 - KONU
  İşbu sözleşme MÜŞTERİ´nin web sitesi yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu web tasarımlarının TASARIMCI tarafından hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

  Madde 3 - MÜŞTERİ´NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  3.1 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların yükleneceği sunucu sistemini ve söz konusu sistemin çalışabilmesi için gerekli bilumum yazılım/donanım ihtiyaçlarının kendisi tarafından karşılanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

  3.2 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve metin bazlı dokümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ´nin gerekli dokümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden TASARIMCI sorumlu tutulamaz.  Bu halde, gecikme süresi teslim süresine eklenir.

  3.3 MÜŞTERİ, TASARIMCI tarafından üretilen tasarımlarda kullanılan özel grafik, tasarım, çizim, harita, model, animasyon, logo, amblem ve yazı tipinin manevi haklarının TASARIMCI’ya ait olduğunu, ancak bunların tüm mali haklarını alıp mülkiyetine geçtiğini, bu grafiklerin hiçbir şekilde işbu sözleşmenin amacına aykırı çoğaltıp, dağıtmayacağını, sözleşmede yazılı web sitesinden başka elektronik veya basılı bir mecrada kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yazılımlarının güvenliği nedeni ile firmada yapılan web siteleri sadece kendi sunucularında barınmaktadır.

  3.4 MÜŞTERİ, işbu sözleşme konusunun gerçekleştirilmesi bakımından kullanılmak üzere sunduğu tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazı ve diğer her tür içeriklerin kendisine ait olduğunu, bu içeriklerin yasaya ve genel ahlâk kurallarına aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu hallerde, TASARIMCI’nın hiçbir şekilde sorumluluğu yoktur.

  3.5  MÜŞTERİ, TASARIMCI’nın onay için göndermiş olduğu her çalışmayı en geç 72 saat içinde uygun olup olmadığını denetleyerek TASARIMCI’ya onay verecektir. Bu süre içinde olumlu / olumsuz bir cevap verilmediği takdirde, MÜŞTERİ çalışmayı onaylamış sayılır.


  Madde 4 - TASARIMCI´nın YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  4.1 TASARIMCI, işbu sözleşme konusu olan  ve MÜŞTERİ’nin ihtiyaç duyduğu tasarım ve yazılım hizmetini vermekle yükümlüdür.

  4.2 TASARIMCI, MÜŞTERİ´ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları söz konusu hata ve sorunların tespitinden itibaren 24 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür.

  4.3 TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.

  4.4 TASARIMCI, MÜŞTERİ için hazırlanmış tasarımlar bakımından bütün olarak tasarım değişikliğini gerektirmeyen düzeltmeler için gerekli etüdü tamamladıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri sisteme edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  4.5 Web sitesinin taslak yayımı 10 gün, bitmiş yayımı 30gün içinde yapılacaktır. TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilmesi durumunda daima yönetim paneli şifreleri teslim edeceğini taahhüt eder. Web sitesi ise sadece tasarımcı firmanın sunucularında barınabilmektedir.

  Madde 5 - HİZMET BEDELİ

  5.1 Hizmet bedeli ......................... TL + KDV olarak belirlenmiştir.

  5.2 MÜŞTERİ, Hizmet bedeli´nin 1/2 si iş başlangıcında peşin olarak, kalan 1/2´sini tasarım sürecinin bitiminde TASARIMCI’nın banka hesabına ödeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  5.3 Ödemelerin yapılmaması durumunda, TASARIMCI taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya sözleşmeyi feshetmek hakkına sahiptir.

  Madde 6- HİZMET SÜRESİ VE FESİH

  6.1    İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi …………… gün olarak belirlenmiş olup bu süre TASARIMCI tarafından tasarım ve web yazılımına uygulamanın gerçekleştirilmesi için gerekli tüm dokümanların verilmesi ile başlar.  Sözleşme süresinin sona ermesinden …. gün önce tarafların bu konuda anlaşmış olması halinde hizmet süresi ücret mukabilinde uzatılır.

  6.2    Bu sözleşmenin uygulanmasında, taraflardan birinin, yüklendiği asli edimlerden veyahut sözleşmenin esaslı unsurlarından birini, zamanında ve/veya eksik ve/veya hiç ifa etmemesi halinde, diğer taraf, yazılı düzeltme bildiriminde bulunarak, ihlal eden tarafa, aykırılığın giderilmesi için, 5 işgünü süre tanır. Tanınan süre içinde sözleşmeye aykırılık giderilmediği takdirde, ihlale uğrayan taraf, sözleşmeyi tek taraflı olarak, yazılı bir ihtara gerek olmaksızın ve herhangi bir nam altında tazminat ödemek zorunda olmaksızın feshedebilir. İhlal eden taraf, ihlale uğrayan tarafın bu sebeple uğradığı her türlü zararı tazmin eder.

  Madde 7 - GİZLİLİK

  İşbu sözleşmenin ifası sırasında, taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları ve kamuya açık olmayan tüm bilgiler gizli bilgi mahiyetindedir. Taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları bu bilgileri, hiçbir suretle sözleşme amacının yerine getirilmesi dışında kullanmamayı, diğerinin yazılı izni olmaksızın doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü kişilere vermemeyi, açıklamamayı, kamuya duyurmamayı ya da bu şekilde sonuçlanacak davranışlardan kaçınmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.


  Madde 8 – TEBLİGATLAR

  İşbu sözleşme ve uygulanması ile ilgili olarak yapılacak her türlü tebligat için, taraflar, işbu sözleşmenin 1. maddesinde yazılı adresleri, yasal ikametgah olarak belirlemişlerdir. Taraflar, bu adreslerde vaki değişiklikleri, diğer tarafa, noter kanalı veya iadeli taahhütlü mektup yolu ile bildirmedikleri takdirde, bu adreslerine yapılacak tebligatların geçerli, usulüne uygun ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

  Madde 9 – ELEKTRONİK KAYITLARIN GEÇERLİLİĞİ

  Taraflar arasında ve tarafların yetkililerince yapılan e-posta, anlık mesaj ve faks gibi elektronik yazışma kayıtları, kanunen geçerli delil sayılarak, usul hukuku bağlamında kesin ve bağlayıcı delil olarak kabul edilmiştir.

  Madde 10 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

  İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 10(on) maddeden ve 3 (üç) sayfadan oluşan işbu sözleşme ......../........./........... tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir


  MÜŞTERİ
  İMZA - KAŞE

  TASARIMCI
  KAŞE - İMZA

  ( İşbu sözleşme hizmet sözleşmesi örneğidir. Yapılacak iş ve anlaşmaya göre sözleşmelerde değişiklikler doğabilir. Konu ile ilgili lütfen firma ile görüşünüz. )
   

%20 İndirim fırsatlarımızdan faydalanmak için takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-BÜLTENE KAYDOL
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.